Ana SayfaAna Menü
Duyurular
Ziyaretci Sayisi
Su An Sitede: 2
Bugun : 14
Dun : 37
Bu Ay : 1030
Nakliyat Hizmetleri


\"\"
* Yatak odası Gardropları de monte yapıldıktan sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile, bu önemli ayrıntılar en ince detayına kadar çok özenli bir şekilde nakliye işlemi için sökülür ve bu ince detaylar hesaplanılarak ambalajlanır. Çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde kamyon kasalarına yerleştirilir. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyalar nakliyesi yapılmadan önceki haline getirilmek üzere monte edilerek, istenilen yerlere yerleştirilir.


* Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılarak koli ve fıçılara yerleştirilir. Opsiyonel olarak ister personelimiz tarafından isterseniz, bizden sonra size, vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz için bırakılır.


* Televizyon, video, müzik seti, bilgisayar gibi elektronik cihazlar önce hava kabarcıklı naylonlara daha sonra battaniyelere sarılıp ve muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

* Kırılacak eşyaların (piyano, vb.) muhafaza edilmesi için, yine kendi bünyesinde bulunan atölyelerde çeşitli ebatlarda sandıklar ve kutular hazırlanarak bu tür eşyaların gidecekleri noktaya sağlam bir şekilde ulaşmaları sağlanır.

* Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

* Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim eder.

* Elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde tarafımızdan tazmin edilmektedir.


ÖZKARACA NAKLİYAT TARAFINDAN YAPILMAYAN İŞLER:
Elektrik bağlantısı, duvar tavan delmek, şofben söküp takmak ve duvardan duvara halıların kesip uydurmak, korniş sökülmesi, takılması gibi işler.


ÖZKARACA NAKLİYAT TARAFINDAN YAPILAN İŞLER:
Çamaşır Makinesinin, de montesi, yerine yerleştirilmesi ve montajı, Bulaşık Makinesinin, de montesi, yerine yerleştirilmesi ve montajı, Buzdolabı ve Ocak nevi\' inden eşyaların de montesi ve yerlerine konularak bağlanması. 

 

2008 © Özkaraca Evden Eve Nakliyat - Anadolu Sistem ile hazırlanmıştır.
192428 Tekil Ziyaretçi